HBB BÖLGELER ARASI HİZMET KÖPRÜ OLUŞTURUYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı 3. B&ouml;lge Şube M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml; tarafından, b&ouml;lgede bulunan 6 il&ccedil;e&rsquo;nin Zabıta yetkilileri ile istişare toplantısı d&uuml;zenlendi.</strong>
HBB BÖLGELER ARASI HİZMET KÖPRÜ OLUŞTURUYOR
Vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli bir hizmet sunma anlayışı ile proje gerçekleştiren HBB ekipleri, iş birliği yapma adına İskenderun, Belen, Arsuz, Dörtyol, Erzin ve Payas ilçelerinin Zabıta Müdürleri ve amirleri ile bir araya gelerek ilçelerin sorunlarını ve taleplerini masaya yatırdı. İskenderun HATSU hizmet binasında düzenlenen toplantıya; HBB 3. Bölge Zabıta Şube Müdürü Ahmet Keskin,  İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy, Dörtyol Belediyesi Zabıta Müdürü Sadettin Ufuk, Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürü M.Cevat Aydemir, Payas Belediyesi Zabıta Müdürü Şahin Doğan, Belen Belediyesi Zabıta Müdürü M.Alper Ekiz, Erzin Belediyesi Zabıta Müdürümüz Altan Vural ve bölgede görevli Zabıta Amirleri katıldı.Bölgedeki sorunların direk çözüme kavuşması için iş birliği yapmanın önemine vurgu yapan HBB 3. Bölge Zabıta Şube Müdürü Ahmet Keskin, ‘‘Hatay’ın her anlamda düzenli ve huzurlu olması için projeler gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda vatandaşlarımıza daha kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmak için her zaman bir araya gelmeliyiz. Bölgeler arası köprüleri oluşturduğumuz takdirde hizmet kalitemiz artarak sorunlarımızda azalacaktır. Vatandaşlarımız için projelerin devamını getirerek olumlu sonuçlar almayı hedefliyoruz’’ dedi.Toplantıya katılan diğer şube Müdürleri ise HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı ve 3. Bölge Zabıta Şube Müdürlüğü’nün yapmış olduğu bu birlikteliğin önemini belirterek, düzenlenen toplantının iş birliği anlamında vatandaşlara önemli derecede yarar sağlayacağı için teşekkür ettiler. 
HBB BÖLGELER ARASI HİZMET KÖPRÜ OLUŞTURUYOR haberi 16 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1130 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle