HBB KADIN BASKETBOL TAKIMI YENİ YETENEKLER ARIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, yeni yetenekler bulmak için basketbola gönül vermiş minikleri arıyor.
HBB KADIN BASKETBOL TAKIMI YENİ YETENEKLER ARIYOR
Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği tarafından, Kadınlar Basketbol 1. Liginde yer alan Bayan Basketbol Takımının alt yapısını oluşturmak ve yeni yetenekler kazandırmak amacıyla, Hatay genelinde ilk ve orta okullarda sporcu seçmeleri yapılıyor.Çocuklara sporu sevdirmek, yaygınlaştırmak ve altyapı  sağlamak amacı güden bu projede; 2005-2006-2007 doğumlu spora gönül vermiş minik kızlar, A Takım antrenörleri tarafından seçilecek.Hatay Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı'nın antrenörleri tarafından seçilecek olan yetenekli çocuklar, A Takıma kazandırılmaya çalışılacak.
 
 
HBB KADIN BASKETBOL TAKIMI YENİ YETENEKLER ARIYOR haberi 02 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1085 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle