HBB KUMLU AKPINAR’I İLK KEZ SICAK ASFALTLA TANIŞTIRDI

Yapılan çalışmaları yerinde inceleme turlarını devam ettiren Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın bu seferki adresi ilk kez sıcak asfaltla tanışacak olan Kumlu Akpınar Mahallesi oldu. 

HBB KUMLU AKPINAR’I İLK KEZ SICAK ASFALTLA TANIŞTIRDI

HBB Başkanvekili Serdar Güven, mahalle muhtarı Recep Demir ve mahalle sakinleri ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Savaş, Hatay’ın her noktasına hizmet götürme amacında olduklarını vurgulayarak, Bu doğrultuda etkili bir mesai harcadıklarını ve gerekli tüm hizmet planlarının ivedilikle icra edilmeye başlandığını ifade etti.

Yollarını ilk kez sıcak asfaltla buluşturacakları için Başkan Savaş’a ve HBB ekiplerine teşekkür eden Akpınar Mahalle Muhtarı Recep Demir ise, Büyükşehir döneminden önce hizmet görme noktasında büyük sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, 30 Mart yerel seçimleri sonrasında ise kaliteli hizmet almaya başladıklarını söyledi.

Başkanı Savaş’ı karşılamaya gelen Akpınarlı vatandaşlar da yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Savaş’a teşekkür ettiler.HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinden çalışmaların akıbeti hakkında bilgiler alan Başkan Savaş ve Başkanvekili Serdar Güven yaptıkları incelemelerin ardından HBB ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar dilediler.