HBB MECLİSİ TOPLANDI

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Meclisi olağan Kasım ayı toplantısının 3. birleşimi 20 Kasım Perşembe günü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında HBB Meclis Salonu’nda yapıldı.

HBB MECLİSİ TOPLANDI

13 Kasım günü yapılan ve park ile yolların görev, yetki ve sorumluluk alanlarının belirlenip ara verilen toplantıya 3 maddenin  görüşülmesiyle devam edildi.HBB’ye bağlı Ulaşım Daire Başkanlığı’nın teklifiyle gündeme alınan Eski Otogar civarı ve Antakya’nın muhtelif cadde ve sokaklarında uygulanması düşünülen “Parkomat Sistemi” görüşülmek üzere İçişleri ve Ulaşım Komisyonu’na havale edildi.Gündeme alınan diğer iki madde ise Bütçe ve Tarifeler Komisyonu’na havale edildi. Oturuma, Hatay Büyükşehir Belediyesi bütçesinin görüşülmesi için 28 Kasım Cuma günü saat 14:00’te devam edilmesine karar verilerek ara verildi.

HBB MECLİSİ TOPLANDI haberi 21 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  31455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle