HBB ZABITA BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Zabıta Dairesi Başkanı Edip Kadıoğlu, 3- 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Hatay İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ’ı makamında ziyaret ederek emniyet teşkilatında görev yapan polislerin haftasını kutladı.
HBB ZABITA BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın ziyaretin gerçekleşmesine yönelik verdiği talimat doğrultusunda, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamaları için gece-gündüz görevinin başında olan ve can ile mal güvenliğini sağlayan emniyet teşkilatımızın ve polislerimizin haftası kutlanarak bugüne kadar yapılan çalışmalardan ötürü teşekkür edildi.Gerçekleşen ziyarette, vatanın bölünmez bütünlüğü ve vatandaşların huzuru uğruna görev yaparken şehit olan polislere de Allah’tan rahmet dilendi.HBB Zabıta Dairesi Başkanı Kadıoğlu, zabıta teşkilatının emniyet müdürlüğüyle birçok konuda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, çalışma ortamında zabıta ile polislerin karşılıklı olarak birbirlerine verdikleri desteklerden ötürü de teşekkür etti.
 
 
 
HBB ZABITA BAŞKANINDAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET haberi 11 Nisan 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir