HBB’DEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YEŞİL DALGA ATAĞI

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(HBB), her alana olduğu gibi ulaşım alanına da getirdiği yeniliklerle Hatay halkının yaşamını kolaylaştırmayı s&uuml;rd&uuml;r&uuml;yor. Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın yenilik&ccedil;i tutumuyla hareket eden ekipler, Hatay&rsquo;ın gelişimi i&ccedil;in &ouml;zverili &ccedil;alışmalarına devam ediyor.&nbsp;</strong>
HBB’DEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YEŞİL DALGA ATAĞI
HBB ekipleri, trafik ışıklarında bekleme olmadan ulaşım imkânı sağlamak, kentin trafik sirkülâsyonunu rahatlatmak ve ulaşım güvenliğini kontrol altına almak adına önemli bir çalışmanın ilk adımlarını attı. HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı, İskenderun yolu üzeri Honda Kavşağı ve Kırıkhan ilçesi Topboğazı Mahallesi arasında ‘Yeşil Dalga’ uygulamasını hayata geçirdi. Bu uygulama sayesinde 70 km sabit hızla ilerleyen sürücüler kırmızı ışığa yakalanmadan seyahat edebilecek. Kentin önemli geçiş noktası konumundaki ve yoğun bir trafik akışına sahip bölgelerde, trafik tıkanıklığına yol açmamak için başlatılan ve Hatay’a ulaşımda çağ atlatan bu uygulama trafiği rahatlatmasıyla vatandaşların beğenisini kazandı. HBB Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, kentin ulaşım güvenliği ve konforunu sağlamak amacıyla yerinde projeler üreterek Hatay halkının seyahat sırasında karşılaşabileceği tüm sorunları çözüme kavuşturmaya devam edeceklerini bildirdi.

 
HBB’DEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YEŞİL DALGA ATAĞI haberi 03 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  680 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle