Her basamakta trafik

Payas Kaymakamı, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü,  İlçe Milli eğitim Müdürü ve Fahrettin Altay Ortaokulu Müdür, Öğretmen ve öğrencilerinin katılımıyla "Her basamakta trafik" ve “Polis Eli Kitap Dili” projesi hayata geçirildi.

Her basamakta trafik

Uygulamadaki bu projeler kapsamında Payas genelinde bulunan 1 anaokulu, 7 ilkokul ve 6 ortaokulda 10 slogan ve 14 sek sek şeklinde yönleri öğreten yapıştırmalarla 6260 öğrenciye ulaşılması planlanmakta.Fahrettin Altay Ortaokulu'nda düzenlenen açılış etkinliğinde konuşan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa BAĞ şunları söyledi;“Öğrencilerimizin ilerleyen yaşlar için şimdiden trafikle ilgili temel bilgi kazanmalarını amaçladığımız “Her Basamakta Trafik” projesi ile kitap okuma alışkanlığına sahip olacaklarını düşündüğümüz “Polis Eli Kitap Dili” projemiz için buradayız “ diyerek sözlerine şöyle devam etti,“Bilinçli ve güçlü bir çocuk yetiştirmek sorunlu bir bireyi düzeltmekten daha kolaydır. Bu kapsamda trafik eğitimi çocukluktan başlayarak verilmelidir. Bunun için “Her Basamakta Trafik Projesi” uygulamamız anaokulundan başlamaktadır. Nasıl ki temelleri sağlam atılan bir bina uzun yıllar ayakta kalır; geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize de temelini şimdiden verdiğimiz bu faydalı bilgiler sayesinde daha huzurlu bir ortama kavuşacağımıza inanıyorum.”Daha sonra kesilen kurdelenin ardından kokteyl verildi.

Her basamakta trafik haberi 13 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  16715 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle