HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI SALON

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Antakya ve İskenderun’da düzenlenen toplantılarda muhtarlarla bir araya geldi.

HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI SALON

1 Ekim Çarşamba günü sabah 10:00’da Büyükşehir Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen ilk toplantıya Samandağ, Yayladağı, Defne, Altınözü, Reyhanlı, Kumlu, Hassa, Kırıkhan, Antakya muhtarları katıldı. Aynı gün saat 15:00’da İskenderun Kültür sarayında gerçekleşen ikinci toplantıya İskenderun, Erzin, Dörtyol, Belen, Payas, Arsuz muhtarları katıldı. 

Yoğun bir katılımla gerçekleşen her iki toplantıda da HBB Fen İşleri daire Başkanlığının yaptığı sunumlar muhtarlar tarafından takdirle karşılandı. HBB tarafından gerçekleştirilen sunumda, Hatay genelinde Sosyal ve Kültürel içerikli düğün salonu, taziye evleri ve meslek edindirme kurslarını da barındıran “Çok Amaçlı Salon” projeleri tanıtıldı. HBB Fen İşleri daire Başkanlığı’nın hazırladığı mahalle projeleri 3 tip olarak hazırlandı. Her mahalleye, alanı ve nüfus yoğunluğu hesaplanarak hazırlanan projelere mahalle muhtarları hayran kaldı. Muhtarlar, mahallelerinde bulunan uygun alanları Büyükşehir Belediyesine sunacaklar. Büyükşehir Belediyesi mahalle muhtarlarının başvurularını değerlendirip en uygun projeyi uygulayacaklar.

 

HER MAHALLEYE ÇOK AMAÇLI SALON haberi 03 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  14620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle