HESOB TAN SAĞDUYU MESAJI

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar odalar birliği Başkanı Kadir Teksöz son dönemde ülke genelinde yaşanan olaylarla ilgili bir mesaj yayınladı.
HESOB TAN SAĞDUYU MESAJI

Teksözün yayınladığı mesaj şöyle; “ Kobani ile dayanışma bahanesiyle ülkemizde 1990’lı yılları aratmayan kapsamlı şiddet eylemlerinin başlatılmasına yönelik çabaları teessürle izliyor, milletimizin bir daha bu oyuna gelmeyeceğine inanıyoruz. Halkın malına ve canına kast ederek Kobani'ye destek olunamaz, IŞİD'in ürettiği vahşet sona erdirilemez.Kinin, nefretin, acımasızlığın kol gezdiği bir ortam oluşturmak hedefiyle sokak eylemlerine tevessül edilmesi, Kobani'de bitirilmesi gereken IŞİD zulmünü daha da artırmak dışında bir sonuç doğurmaz.Ata'mızın büstü ve bayrağımız bu ülkenin birlik ve beraberliğinin en önemli sembolleridir. Bunlara saldırmak, aynı zamanda, milletimizin birlik ve beraberliğine saldırmaktır. Ortadoğu'da yaşanan savaş ve vahşet tüm Türkiye'yi derinden yaralamaktadır. Ancak, bölgedeki kaosun faturasını ülkemize kesmeye çalışanlar, protesto adı altında kalkışmalara girişenler, ulusumuzu ulus yapan ortak değerleri yıkmaya teşebbüs edenler, karşısında milletimizin çelik iradesini bulacaktır. Bu eylemlere girişenler, sınırlarımızın hemen yanı başındaki karanlık tabloya bakmalı, Türkiye'de yıllar boyu huzur içinde yaşamamızı sağlayan değerlerin kıymetini bilmelidir. Tüm halkımızı bu olaylar karşısında aklıselim olmaya davet ediyoruz.”

Kadir Teksöz

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar odalar birliği Başkanı

 

HESOB TAN SAĞDUYU MESAJI haberi 14 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35345 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle