HESOB YİNE HATAY ŞAMPİYONU

 Enis Özel Spor Kulübü’nün  duayen oyuncularından  Enis ÖZEL ve Cengiz YILDIZ’ın başarılı oyunculukları sayesinde geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda HESOB adına katılmış oldukları  Türkiye Kurumlar ve Kuruluşlararası  Masa Tenisi Turnuvası Hatay Şampiyonasında  açık ara ile Hatay Şampiyonu olmuştur.

HESOB YİNE HATAY ŞAMPİYONU

Enis Özel Spor Kulübü Başkanı Enis Özel;  HESOB adına katılmış oldukları  Masa Tenisi Turnuvasında Spora olan katkılarından dolayı HESOB Başkanı Sayın Abdulkadir TEKSÖZ, ve Başkan Sabit TEKSÖZ’e  teşekkürlerini dile getirerek. Bütün kurum ve kuruluşların başındaki yönetici kadronun  Abdulkadir TEKSÖZ  ve Sabit TEKSÖZ Başkanlarımız gibi  insanları birleştiren bu ve benzeri sosyal ve sportif ortamları  desteklemeleri çağrısında bulunarak, halkımızın en çok ihtiyacı olan bu günlerde Sporun  insanları birbirlerine yakınlaştırıcı. Ve dostluğu pekiştirici gücünü kullanmaya çağırdı, Siz değerli basın camiası huzurunda Başkanlarımızın spora vermiş olduğu bu destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

HESOB YİNE HATAY ŞAMPİYONU haberi 08 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33355 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle