HESOB'DAN ATB ZİYARETİ

Hatay Esnaf ve  Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı ve Oda Başkanlarından oluşan bir heyet dün Antakya  Ticaret Borsasını ziyaretle  başkan ve yöneticilerini  seçilmeleri dolaysıyla kutladı ve  yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.
HESOB'DAN ATB ZİYARETİ
HESOB başkanı Kadir Teksöz, ATB başkanı Mehmet Ali Kuseyri ve yönetimini seçilmeleri nedeniyle kutlarken başarı diledi ve Kuseyri'nin aynı zamanda TOBB yönetim kurumu üyeliği yaptığını hatırlatarak, “TOBB yönetim kurulu üyesi olarak size ne zaman gitsek bize yardımcı oldunuz, bakanlıklar ve diğer kurumlar nezdinde esnafın isteklerinin  karşılanması için çaba gösterdiniz. Sizinle gurur duyuyoruz” dedi.
 ATB başkanı M.Ali Kuseyri de, oda başkanlarına teşekkür etti ve şöyle devam etti: “Antakya'da yaşanan bu güzel birlikteliğe katkı sağladığınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Birlik Başkanımız Abdulkadir Teksöz, üyelerinin tam desteği ile her zaman başarılı ve güzel çalışmalarıyla anılmaktadır.
 
Bizler, Antakya Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve diğer kurumlarımızla her zaman uyum içerisinde çalışmakta ve Antakya'nın gelişmesi, kalkınması için birlikte hareket etmekteyiz.  Antakya Ticaret Borsası olarak, Antakya ile ilgili düşüncesi olan herkesle bir araya geliyoruz. Bundan sonra da gelmeye devam edeceğiz. Her zaman Antakya'nın ortak sorunlarında hep birlikte lokomotif görev üstlenmeyi hedef edendik. Antakya Ticaret Borsası, Sivil toplum örgütleri ile HESOB kardeş kuruluş olarak Antakya'mızın sorunlarında her zaman birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceklerdir. Sivil toplum örgütleri ve Dernek başkanları olarak bir araya gelip toplantılar yaparak ilimizin sorunlarını tespit edip, çözüm yollarını aramak için sorunu ilgili mercilere iletmek ve takipçisi olmak için bu toplantıların büyük önem taşıdığını, Esnafımızın, sanayicimizin ve çiftçimizin sorunlarının çözümü için hep birlikte hareket etmeye her zaman hazır olduğumuzu belirtmek isterim.” KUSEYRİ, ziyaret anısı olarak HESOB başkanı Teksöz'e plaket verdi.

HESOB'DAN ATB ZİYARETİ haberi 22 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  50730 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle