HESOB’tan Lekesize Ziyaret

Başkente Hatay günleri için bulunan Hatay Esnaf ve Sanatkârları Odalar birliği başkanı A.Kadir Teksöz, oda başkanları ve Antakya Ticaret ve Sanayi odası başkanı Hikmet Çinçin Hatay eski valisi, Emniyet Genel müdürü Mehmet Celalettin Lekesize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
HESOB’tan Lekesize Ziyaret

Emniyet Genel Müdürü M.Celalettin Lekesiz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Vatandaşlarımızın, huzur ve güven içerisinde yaşaması Türk Polis Teşkilatı’nın hiç şüphesiz en önemli görevlerinin başında olduğunu ifade ederek; “ Hep beraber Polis Teşkilatımızı daha ileriye götürmeye çalışacağız. 5 yıl boyunca esnaf teşkilatının şehrin birlik ve beraberliği için vermiş olduğu emekten çalışmaktan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. Teksöz de esnaf ve sanatkârlaradına çiçeklerini takdim ettiklerini ifade ederek; “ 5 yıl boyunca Hatay da esnaf ve sanatkârlarımız için yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ettim.Payas ilçemize Trafik Tescil Şb. Müdürlüğünün yolda olduğu müjdesi Payas halkı adına bizi sevindirdi; ”dedi.

HESOB’tan Lekesize Ziyaret haberi 06 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  18155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle