HESOB’tan Rektör Güder’e ziyaret

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A. Kadir Teksöz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanları, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’e nezaket ziyaretinde bulundu. 
HESOB’tan Rektör Güder’e ziyaret

Üniversite Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı A. Kadir Teksöz konuşmasında, “MKÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesinde son dönemdeki yapılan çalışmaların bölgemize önemli katkılar sunduğunu dile getirerek, “Bu  gelişmeler Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ve Hatay halkını çok sevindirmiştir. Üniversite yönetiminin de özverili çalışmalarıyla üniversitemizi daha yükseklere taşıyacağından kuşkum yoktur. Yapılan çalışmalar bunun göstergesidir.” Dedi.

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Başkanları da Rektör Güder ve yönetimine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ilettiler. Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği olarak her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdiler.
Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Teksöz konuşmasının devamında Rektör Güder’e Üniversitenin 20. yılı tebriklerini iletip, 20. yıl kapsamında yapılan projelerin üniversiteye ayrı bir güzellik kattığını vurgularken Rektör Güder’in de Hataylılarla bir bütün içerisinde çalışarak üniversitenin daha ileriye taşınabilmesi için ne gerekiyorsa yapılacağını, dile getirdi.
Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Teksöz, Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’ e ziyaret sırasında hediye takdiminde bulundu. Bu anlamlı ve özel ziyaret karşısında Rektör Güder tüm ziyaretçilere teşekkürlerini sundu ve günün anısına konuklarla birlikte toplu fotoğraf çektirdi.