HGC DEN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET

  Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci’ye ziyarette bulundu.
HGC DEN BAŞKAN KİMYECİ’YE ZİYARET
  Ziyarette Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu ve üyeler adına Başkan Kimyeci’ye plaket vererek, “Belediye başkanlığınız hayırlı olsun diliyor, kutluyorum. İnşallah geçmiş dönemlerde yaşanan işbirliği içerisinde Antakyamıza hep birlikte hayırlı hizmetler sunarız” dedi.
            Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, yönetim kurulu ve üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Hatay basınını bir arada görmekten ve vermiş olduğunuz plaketten dolayı büyük şeref duydum. Yerel basınımızı önemsiyoruz. Sizlerle olan diyalogu en üst düzeyde tutmak bizler için önemlidir. Her zaman sizlerle işbirliği içinde olarak güzel coğrafyamıza birlikte hizmet edeceğiz” dedi. Ziyaretin sonunda Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci, konuk heyet ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.