HGC NİN MUHTEŞEM GECESİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısı ile Hatay Gazeteciler Cemiyeti tarafından Otoman Otel’de düzenlenen gecede, basın çalışanları biraraya geldi.
HGC NİN MUHTEŞEM GECESİ
Geceye, Vali Lekesiz ve eşi  Zehra Lekesiz, Adalet Eski Bakanı Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, MKÜ Rektörü Prof.Dr.H.Salih Güder, siyasi parti temsilcileri, Hatay dışından Gazeteciler Cemiyeti Başkanları, basın çalışanları ve aileleri katıldı. Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin tanıtımının yapıldığı slayt gösterisi ve HGC Başkanı Ahmet Yetişen’in hoşgeldiniz konuşmasının ardından protokol üyeleri ve şehir dışından gelen konuklar birer konuşma yaptılar.Sayın Valim, Sayın milletvekillerim, protokolümüzün değerli üyeleri, sevgili meslektaşlarım,Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla düzenlemiş olduğumuz gecemize katılıp bizleri yalnız bırakmadınız, cemiyetimiz adına hepinize teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyor, saygılar sunuyorum.Bu gece aramızda çok değerli meslektaşlarımız misafirlerimiz var, Gecemize katılarak bizleri onurlandıran Gazeteciler konfederasyon genel başkanı ve Bursa gazeteciler cemiyet başkanı  Sayın Nuri Kolaylı ve Genel başkan yardımcısı Sefa Özdemir , Karadeniz gazeteciler federasyonu genel başkanı Turgut Özdemir,Akdeniz Gazeteciler federasyonu genel başkanı ve Antalya gazeteciler cemiyet başkanı Mevlit Yeni ve yönetim kurulu üyeleri,  Basın İlan kurumu yönetim kurulu üyesi Mustafa arslan,iç Anadolu federasyon başkanı adem Alemdar, Türkiye İletişim ve medya federasyonu genel  başkanı ve cemiyetimizin fahri üyesi Şakir Gürel ve değişik illerden gelerek bizleri yalnız bırakmayan cemiyet başkanlarımız aramızda, Değerli başkanlarım hoş geldiniz.. Değerli arkadaşlar,

Cemiyetimizi kurarken bi kaç hayalim vardı, birincisi cemiyetimizi kısa zamanda layık olduğu şekilde temsil etmek ve tüm ilimizi kucaklamaktı,  bu konuda çok iyi mesafe aldığımıza inanıyorum. Kısa zamanda İlimiz dışına çıkarak Akdeniz gazeteciler federasyonunun da önemli görevler aldık, Federasyon genel başkan vekili olarak kendim görev alırken, cemiyetimizin yönetim kurulu üyesi Nihat Mazmanoğlu onur kurulu üyeliği, cemiyetimizin kurucu üyeleri olan M.Hanifi Temizyürek ve Bostan Yılmaz ise istişare kurulu üyeliği ayrıca federasyon ve konfederasyon delegesi olarak görev almışlardır. İkinci hayalim ise cemiyetimize layık bir yer teminidir. bu konuda önemli adımlar attık güzel bir Antakya evi kiralama sözleşmesi yapıldı,bu yerin temini ve cemiyetimize devri sırasında bizlere desteğini esirgemeyen eski adalet bakanımız sayın Sadullah Ergin ve Valimiz Mehmet Celalettin lekesize şükranlarımı sunmayı bir borç biliyorum.Ayrıca bu evi kullanan Antikhan resteorant işletmesahibi Ahmet Cüceoğlu na teşekkür ediyorum, gazetecilere lazımsa hemen boşaltırım diyerek cemiyetimize katkı sağlamıştır. İnşallah kısa zamanda onarımı yapılır ve üyelerimize layık bir yer olarak hizmet vermeye başlar.

Şimdi en büyük hayalim kaldı, bu hayalimin gerçekleşmesinde Federasyonumuzun da katkıları olacağına inanıyorum. Cemiyetimizin değerli üyelerinin üniversitede okuyan çocuklarına burs verebilmek en önem verdiğim konulardan biridir. Sizlere buradan bu müjdeyi vermek istiyorum,2014 -2015 eğitim öğretim yılına Allahın izniyle yetiştireceğiz. Federasyon başkanımız katkıları konusunda bi kaç kelime söyler diye düşünüyorum. Ben sözlerimi daha fazla uzatmak istemiyorum bu gece sizin geceniz, beni sabırla dinlediğiniz için teşekkür ediyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum. Konuşmaların ardından meslek hayatında 25 yılını dolduran gazetecilere plaketleri verildi. Gecede, basın mensupları müzik ziyafeti eşliğinde gönüllerince
eğlendiler.                                                                                                   

HGC NİN MUHTEŞEM GECESİ haberi 20 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  23325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle