HGC YE TEBRİK ZİYARETLERİ

Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan dün Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen’e ve yönetim kurulu üyelerine tebrik ziyareti gerçekleştirdi.
HGC YE TEBRİK ZİYARETLERİ

Başkan Yetişen’i kutlayan Başsavcı Tezcan, “Öncelikle şahsınızı ve göreve seçilen yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyorum. Hatay Gazeteciler Cemiyeti ilimizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri. Bu bağlamda önemli çalışmalara imza attığınızı biliyoruz, başta siz olmak üzere tüm üyelerinize ve yönetim kuruluna çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, AB Birliği uyum yasaları çerçevesinde İnsan Haklarının lekelenmemesine büyük özen gösterildiğini belirterek, “Elbette doğru haber basının varlık nedenlerinden biri. Basının doğru haber alması ve kamuoyunu bu bağlamda çok önemsediğimizi ifade etmek isterim” dedi.

HGC YE TEBRİK ZİYARETLERİ haberi 20 Aralık 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24130 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle