HGC YÖNETİMİNDEN ZİYARET

<strong>Hatay Gazeteciler Cemiyeti Y&ouml;netim Kurulu &uuml;yeleri Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Musa &Ccedil;atal ve Hatay İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kurmay Albay Turgay Aras&#39; ı ziyaret ederek 8 Ocak&rsquo;ta d&uuml;zenleyecekleri olan &Ccedil;alışan Gazeteciler gecesine davet etti.</strong>
HGC YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal’a yapılan ziyaret konuşan Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, bilgi akışında yaşanan sorunlara değindi ve bu konuda Başsavcı Çatal’dan destek istedi.Basın mensupları olarak bilgiye ulaşma konusunda bir takım sıkıntıların yaşandığını belirten Yetişen, “Bu konuda da gerekli hassasiyeti gösterirsek hem Hatay halkının doğru bilinçlendirilmesi konusunda, hem de yaşanabilecek bilgi kirliliğini önlemek adına çok önemli bir sorunu ortadan kaldırmış olacağız.” dedi. Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal ise “Biz de siz değerli basın çalışanlarını ağırlamaktan onur duyduk. Bu konuda daha önceden görev yaptığım yerlerde basın ile gerekli iletişimi kurmuştuk. Burada da gerek bizzat benim tarafımdan gerekse internet sitemiz aracılığıyla bilgi paylaşımı konusunda gereken ne ise yapılacaktır. Basın mensubu arkadaşlarımız Pazartesi gününden itibaren sitemizden haberlere ulaşabilirler.” dedi.Daha sonra Hatay İl Jandarma Komutanlığı’na gerçekleşen ziyarette basın mensupları olarak halkın doğru bilgilendirmesi konusunda üzerlerine düşen görevi yaptıklarını belirten HGC Başkanı Yetişen, ilde düzenlenen operasyonlar ve neticeleriyle ilgili olarak basının bilgilendirilmesinin halkın da doğru bilgilendirilmesi anlamına geldiği kaydetti.Hatay İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Turgay Aras, da Hatay’da ki görev süresi içiresinde kardeşlik ve dostluk ortamına şahit olduğunu belirterek, “Siz değerli basın mensupları da bu konuda üzerinize düşen görevi layıkıyla yerine getirmektesiniz. Biz gerekli yerlerde bilgi paylaşımı yapıyoruz. Ancak bilginin sizin tarafınıza ulaşmasında birtakım aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu konuda gerekli adımları atacağımızdan ve Hatay’da düzenlenen operasyonlarla ilgili ve diğer güvenlik olaylarıyla ilgili de bilgiyi sizlerle daha aktif şekilde paylaşacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.” diye konuştu.
HGC YÖNETİMİNDEN ZİYARET haberi 23 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  7290 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle