HGC'DEN GAZETECİLERE İFTAR YEMEĞİ

Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen, bölgenin en güçlü gazeteciler cemiyeti olacaklarını söyledi.
HGC'DEN GAZETECİLERE İFTAR YEMEĞİ
 Yetişen, Büyük Antakya Oteli'nde üyelerine yönelik verilen iftar yemeğinin ardından yaptığı konuşmada, Ramazan nedeniyle gazetecileri yoğun iftar davetleri ve haber trafiği nedeniyle kendilerine zaman ayıramadıklarını, düzenledikleri iftar yemeğiyle üyelerini eşleriyle bir araya getirdiklerini söyledi.
 
    
     Mübarek Ramazan'da üyelerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Yetişen, şöyle devam etti:
     ''Cemiyeti kurula henüz bir yıl oldu. Bu zaman içinde, bürokrat, tüm sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi partiler, işadamı herkesle ilişkilerimizi geliştirdik. Bu sayede ödül aldık. Üye sayasını sürekli artırıyoruz. Tüm hedefimiz bölgenin en güçlü gazeteciler cemiyeti olmaktır. Bunu başaracağımıza inanıyorum. İftara katılan herkese, özellikle ilçelerden gelen meslektaşlarımıza teşekkür ederim.''
 

     Yetişen, Hakkari'de hain saldırıda şehit düşenlere rahmet dileyerek tüm katılımcıların Fatiha süresini okumalarını istedi.
     Etkinliğe, Vali Yardımcısı Kadim Doğan, CHP Milletvekilleri Mehmet Ali Edipoğlu, Hasan Akgöl,, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci ve gazeteciler katıldı.