Hikmet Çinçin ATSO Başkanlığına Son Kez Aday

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Hikmet Çinçin, ATSO'nun önümüzdeki yıl yapılacak başkanlık seçimlerine son kez aday olacağını duyurdu.
Hikmet Çinçin ATSO Başkanlığına Son Kez Aday
 ATSO başkanı Hikmet Çinçin, daha önce adaylığını açıklayan Mehmet Kılıçlar'a başarı dileğinde de bulunduğu mesajında şunları kaydetti:
“Yürütmekte olduğum Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlık görevine son kez aday olduğumu açıklamak isterim. Geçtiğimiz günlerde Başkanlık adaylığını basın açıklaması ile duyuran Sayın Mehmet Kılıçlar'a bu süreçte başarılar dilerim.
Sadece Hatay'a ve Antakya'ya hizmetin konuşulduğu bir seçim geçmesi, seçim sonucunun Hatay halkına ve tüm Ticaret erbabına faydalı olacak şekilde nihayetlenmesi ve Türkiye'deki tüm odalara örnek teşkil edecek şekilde olması en büyük temennimdir. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak Yönetim Kurulu üyelerimizle beraber hazırladığımız seçim planı ve programımızla ilgili detaylı bilgilerin yer alacağı basın toplantısı tarafımızdan ilerleyen günlerde yapılacaktır.”