HİKMET ÇİNÇİN'E SEVGİ SELİ

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, son kez ATSO Başkan adaylığını açıklarken binlerce seveni kendisini yalnız bırakmayarak ekibiyle birlikte adeta gücünü gösterdi.
HİKMET ÇİNÇİN'E SEVGİ SELİ
Yedi yıldır Antakya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı yanında Hatayspor Başkanı olarak da başarılı çalışmalara imza atan Hikmet Çinçin, önümüzdeki ay yapılması beklenen oda seçimlerinde yeniden başkan adayı olduğunu Anemon otelde düzenlediği toplantıda açıkladı.Antakya'nın tanınmış işadamının katıldığı törende yeniden başkan adayı olduğunu açıklayan Hikmet Çinçin, rakibi Mehmet Kılıçlar'a da başarı dileğinde bulundu. Meslek komiteleri listelerinin önümüzdeki hafta içinde ilan edilerek tarafsız adil bir seçim yapılmasına çalışıldığını belirtti. Çinçin konuşmasında şu açıklamalara yer verdi;
 
“Öncelikle Hatay için Başkanlığım süresince yürüttüğümüz tüm projelerde desteklerini esirgemeyen Adalet Bakanımız Sayın Sadullah Ergin'e teşekkürlerimi sunarım.7 Yıl süresince beraber olduğumuz Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarımızı buradan saygıyla selamlarım.Altınözü, Yayladağı ve Samandağ ilçelerimiz kaymakamları ve Belediye Başkanlarına selamlarımı sunarım.
Odaların yeni Seçim sürecinin başlamasıyla beraber adaylığını açıklayan işadamı Mehmet Kılıçlar ile tatlı rekabet çerçevesinde Sürecin geçeceği inancı içerisindeyim. Bu rekabet Hatay İş Dünyasına olumlu yansıyacaktır. Hizmetimiz süresince Siyaset dışında kalmaya çalıştık. Seçim sürecinin tamamının da siyaset dışında kalacağına inancım sonsuzdur.Tüm Odaların bağlı olduğu 5174 sayılı kanun dâhilinde yapılacak olan organ seçimleri TOBB tarafından düzenlenen gruplar çerçevesinde yapılacaktır.TOBB tarafından yapılan gruplandırmalar 13 Ocak 2013 Pazar günü ATSO Genel Sekreterine tebliğ edilecektir. Listeler önümüzdeki hafta ATSO Web sayfasından yayınlanacaktır” dedi.Daha iyi hizmet vermek üzere ATSO'nun tüm birimlerini daha verimli hızlı, güleryüzlü, yapıcı, üretken ve bir tempo ile koordine etmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Çinçin, bu kapsamda iş kalitesini yükselterek yapmış oldukları sosyal kalkınma projeleri, AB hibe projeleri ve katıldıkları fuarlar, festivaller, eğitim çalışmaları ile Antakya'ya yaptıkları yatırımlardan söz etti ve yeni dönemde daha büyük ve yararlı projeleri gerçekleştirmek üzere de ekip ruhuyla hareket edeceklerini açıkladı.
HİKMET ÇİNÇİN'E SEVGİ SELİ haberi 14 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  58075 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle