HOMEND DİNAMO KURSK TAKIMINI AĞIRLADI

Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden Homend Antakya Belediyespor, Euro Cup A Grubu Müsabakaları çerçevesinde Rusya'nın Dinamo Kursk takımını ağırladı.

HOMEND DİNAMO KURSK TAKIMINI AĞIRLADI

Antakya Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hatayspor Kulüp Başkanı Jan Baram başta olmak üzere çok sayıda spor sever ilgi ile izledi.

Büyük bir heyecanın yaşandığı maçta her iki takımda başarılı bir performans gösterdi ve müsabakanın bir çok anında başa baş bir mücadele yaşandı.Heyecanlı geçen müsabaka sonrasında sevinen ve sahadan galip ayrılan taraf  Dinamo Kursk takımı oldu. Basketbolda, FIBA Kadınlar Avrupa Kupası A Grubu'nda Rusya'nın Dinamo Kursk takımı, temsilcimiz Homend Antakya Belediyesini 82-76 yendi.   Maçta periodlar şu şekilde sonuçlandı: 1.period: 19-22, 2. Period: 33-40, 3.period: 57 -61 ve 4.period: 76-82.  MEHTER TAKIMI BÜYÜK COŞKU YARATTI  Antakya Belediyesi Mehter Takımı, Homend Antakya Belediyespor - Rusya'nın Dinamo Kursk takımları arasında oynanan maça büyük bir renk ve heyecan kattı. Mehter Takımı, maç öncesi ve periodlar arası çaldığı marşlar ile salonda coşkulu bir hava yarattı.