İbrahim Güler takdire şayan bir insan

G&uuml;ler Transportta Plaket takdiminde bulunan Demir K&ouml;pr&uuml; Muhtarı H&uuml;seyin Şahan, Muhtar Abdurrahman &Ccedil;etiner&nbsp; İlk&ouml;ğretim Okul M&uuml;d&uuml;r&uuml; Mustafa Eskiocak<br /> &nbsp;
İbrahim Güler takdire şayan bir insan
26. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adaylığını açıkladıktan sonra Güler Transportta tebrikleri kabul eden İbrahim Güler’in ziyaretçileri Demir köprü Muhtarı ve aynı zamanda Demir Köprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Hüseyin Şahan, Muhtar Abdurrahman Çetiner, İlköğretim Okul Müdürü Mehmet Erocak oldu.İbrahim Güler’in Eğitime ve Demir Köprü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine verdiği desteklerden ötürü plaket takdim edilmek amacı ile böyle bir ziyaret gerçekleştirmek istediğini açıklayan Demirköprü Muhtarı Hüseyin Şahan şu ifadeleri kullandı. “Biz buraya İbrahim Güler’in Milletvekili adaylığını duyup hayırlı olsun dileklerini iletip hem de bize yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etmek için burada bulunuyoruz.  Kendisinin adına çok sevindik. Kendisi hayırsever bir iş adamı aynı zamanda eğitimcidir. Biz aynı zamanda İbrahim Güler’in destekçileriyiz ve onun her daim arkasındayız” şeklinde konuştu.Demir köprü Muhtarı Hüseyin Şahan: “Ben inanıyorum ki onun gibi adamlar vatana, millete çok faydalı olacaktır. Biz Hz. Osman gibi hayırsever iş adamları istiyoruz. Özetle kendisine teşekkür ediyorum ve tüm Demir köprü Mahallemize, Demir Köprü okuluna Demirköprü derneğimize gerektiğince yardım etmiştir ve hiçbir zaman yardımını esirgememiştir. İşlerinde başarılar diliyoruz. Allah yolunu açık etsin” ifadelerinde bulundu.Demir köprü Muhtarı ve Okul Müdürüne teveccühlerinden ötürü teşekkür eden 26. Dönem Milletvekili Aday Adayı İbrahim Güler: “Eğitimci kimliğimle okullar bizim açımızdan çok önemlidir.  Okula gidip,  gelen öğrencilerimize bir nebzede olsa katkı sağlayabildiysek bu bizim için büyük bir onurdur” dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan’ın sözleri ile devam eden Güler: “Reisi Cumhurumuz bir Hadis’i Şerifimizi sürekli söyler. “Verdiğin senin,  vermediğin değil” biz bu sözle devam ediyoruz.  Bu anlamlı ziyaret ve plaketler için verdiğiniz desteklerden ötürü hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak sözlerine son verdi.
 
İbrahim Güler takdire şayan bir insan haberi 16 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4685 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle