İKTİDAR DA MUHALEFETTE GÖREVİNİ YAPMIYOR

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:14.6667px">Saadet Partisi Osmaniye&rsquo;de Se&ccedil;im Koordinasyon Merkezi&rsquo; a&ccedil;tı. Osmaniye Adaylarının da tanıtıldığı a&ccedil;ılışa Osmaniye İl Teşkilatı&rsquo;nın yanı sıra Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez ve Saadet Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan da katılarak birer konuşma yaptılar.</span>
İKTİDAR DA MUHALEFETTE GÖREVİNİ YAPMIYOR

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez, “ Ülkeyi bölünme noktasına getiren ve büyüyerek devam eden tüm sorunların kaynağı 13 yıldır hükümet olan AK PARTİ'dir.  Ancak muhalefette muhalefet görevini yapmıyor. 4 parti ülkemizi iyi yönetememişlerdir. Ülke ekonomikyıkım, dış politika faciası ve terör olayları ile karşı karşıyadır. Tüm bu yaşanan terör olayları dış politika faciasının tezahürleridir. Ankara’daki patlama yanlış dış politikanın sonucudur ve kökü dışardadır.” dedi.Çalışan vatandaşlarımızın yüzde 80’i açlık sınırı altında maaşla yaşıyor diyen Bitmez, “Asgari ücret 1000 TL’nin altında iken TÜİK rakamları açlık sınırının 1400 dolaylarında olduğunu söylüyor. Bu durum yıllardır devam ediyor. Ülkenin iç ve dış borcu 650 milyar dolara ulaşmıştır. Hükümet iş başına geldiğinde 250 milyar dolardan 650 milyar dolara artmıştır. Bunlar faize dayalı ekonomi modeli uygulandığı için ve israflardan dolayı yaşanmaktadır. Her yıl devletin bütçesinden 50 Milyar TL faiz ödenmektedir. Dolar almış başını gidiyor. Bu durumda her şey zamlanıyor borçlar katlanıyor. Muhalefet partileri de hepsi faizci sistemden yanadır. Hiç birinin ağzından biz iktidara geldiğimizde faizsiz ekonomi modelini uygulayacağız diye duydunuz mu? Bu ülkenin insanını faize sömürtmekten kurtarmadığımız sürece refahta, huzurda gelmez. Tüm bunların çözümü için de Saadet Partisi’nin iktidarda olması lazım” diye konuştu.Saadet Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan da yaptığı konuşmada, Suriye ve İslam ülkelerindeki olaylar batı ülkelerin talepleri doğrultusunda yaşandığını belirterek, “Suriye’deki problemleri çözmek için bölgedeki İslam ülkeleri ile çözmek gerekir. AB, Rusya, ABD, BM, NATO bunlarla çözmek mümkün değildir çünkü arkasında zaten bunlar vardır. Hepsinin menfaati emelleri vardır. Asıl hedef Türkiye'dir. Suriye’den sonra Türkiye’yi de karıştırmak istiyorlar. Bu yaşanan patlamalar bunların parçasıdır. Erbakan hocamızda o günlerde bu günleri görmüş bizi uyarmıştı internette videoları yayınlanıyor bakabilirsiniz. Bizde bugüne kadar hep uyardık ama dinleyen olmadı. Sorunsuz komşumuz kalmadı. Karıştırılmamış nerdeyse İslam ülkesi kalmadı.Yaşanan terör olayları, ekonomik sıkıntılar, ahlaki erozyonlarla huzurumuz kaçmıştır. Boşanmalar rekor seviyede artmış, taciz, uyuşturucu olayları had safhadadır. Çözüm Saadet Partisi’nin mecliste olmasıdır. Mecliste olursak milletimizin yararına hayırlı işlere destek olacak, zarar verecek işlere fren olacağız. Muhalefetteki diğer partiler gibi her şeye hayır demeyeceğiz.” diye konuştu.

İKTİDAR DA MUHALEFETTE GÖREVİNİ YAPMIYOR haberi 14 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1030 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle