İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, AK parti İl Danışma Meclisi toplantısında 4,5 yıllık icraatını slayt sunum eşliğinde partililere anlattı.

İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI
AK Parti Ekim ayı İl Danışma Meclis toplantısı Antakya İlçe Başkanlığı tarafından Stadyum Semt Pazarı Kompleksi’nde geçtiğimiz Pazar günü düzenlendi. Toplantıya AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya İlçe Başkanı Av.Emrullah Gülen, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç, ilçe ve belde belediye başkanlarının yanı sıra ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katılım gösterdi.Antakya İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, AK Parti ailesine başkanlığı döneminde yürütülen hizmetleri slayt gösterimi eşliğinde anlattı.Stadyum Semt Pazarı Kompleksi salonunda düzenlenen toplantıda slayt gösterimi eşliğinde görsel olarak partililere hitap eden Başkan Savaş, partililer tarafından tam not aldı.
 
 Başkan Savaş, icraatlarını anlatırken, yapılan tüm bu çalışma ve hizmetlerin bir belediye tarafından yapılması gereken işler olduğunu vurguladı. Başkan Savaş, hizmet süresi içinde gerçekleştirilen belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, Hatay’da birlik ve beraberliğin sağlanması için hemşehrileri ile el ele vererek çaba harcadıklarını ve “Birlik, Beraberlik ve Dayanışma” toplantıları yaptıklarını ifade etti. Son 2,5 yıldır bu toplantıların yapıldığına dikkat çeken Başkan Savaş, “Son dönemde Hatay üzerinde bir takım oyunlar oynanıyor. Hatay insanının birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde bulunması yolunda çok yol aldık. Erzin’den Yayladağ ilçesine kadar olan bölgede sayısız toplantılar düzenleyerek insanlarımızı aydınlattık. Bu toplantılara ilimizde değişik siyasi partilerden seçilerek görev yapan Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve kanaat önderleri bizzat iştirak ederek, ilimiz insanlarının huzurlu bir ortamda yaşamlarını devam ettirmeleri konusunda büyük adımlar attılar” dedi.
İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI haberi 28 Ekim 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  21835 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle