İL DEFTERDARI İSMAİL ÇELİK'E VEDA YEMEĞİ

Vali Mehmet Celalettin Lekesiz, Şanlıurfa Defterdarlığına atanan İsmail Çelik onuruna veda yemeği verdi.
İL DEFTERDARI İSMAİL ÇELİK'E VEDA YEMEĞİ
Lekesiz, Büyük Antakya Oteli'nde verdiği yemekte yaptığı konuşmada, Defterdar Çelik'in özverili ve başarılı çalışmalarını takdirle karşıladığını belirtti.
     Devlet memuru olmanın gereği olarak Türkiye'nin farklı coğrafi bölgelerinde görev yaptıklarını ifade eden Lekesiz, şöyle konuştu:
     ''Bu durum beraberinde birçok güzelliği getiriyor. Bir taraftan cennet vatanımızın birbirinden güzel yörelerini ve bölgelerini görürken, bir taraftan da zaman içerisinde Türkiye'yi bir bütün olarak algılama kapasitesi oluşuyor. Diğer taraftan da gittiğimiz yerlere de Türkiye'nin diğer bölgelerinde kazandığımız birikimleri de götürüyoruz. Değerli Defterdarımız da Şanlıurfa'ya ilimizden giderken bu 43 yıllık birikimini ve Hatay'da elde ettiği birikimleri ve öncesini de alıp değerli Şanlıurfalılara hizmet olarak yansıtacaktır. İnsanımıza, halkımıza, Hatay'ımıza verdiği hizmetler için Devletimiz adına teşekkür ederim. Allah yolunu, bahtını açık etsin. Yeni görevinde başarılar dilerken eş ve çocukları başta olmak üzere tüm sevdikleriyle sağlık, saadet dolu günler diliyorum'' dedi.
     Çelik te, Hatay'da görev yaptığı süre içerisinde başta Hatay Valisi Lekesiz, olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarından çok destek gördüğünü kaydetti.
     Yemeğe, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Enis Yavuz Yıldırım, Vali Yardımcıları ile resmi kurum ve kuruluşların müdürleri katıldı.