İL EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ IN ZİYARETLERİ

İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, yıllardır barış içerisinde yaşamış huzurun merkezi olan Hatay'ın hiç kimsenin asayişini bozmasına izin vermeyeceklerini söyledi.
İL EMNİYET MÜDÜRÜ KILIÇ IN ZİYARETLERİ
 Kılıç, Polis Teşklilatının 166. Kuruluş Yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.
     Uyuşturucu konusunda çok ciddi çalışmalar ve mücadeleler yaptıklarını ifade eden Kılıç, şöyle devam etti:
     '' Halkımızın ne tür güvenlik ihtiyacı varsa bunun tespitinin ardından bilimsel projeler geliştiriyor ve bu proje kapsamında çalışıyoruz. Bu projelerden bir tanesi de uyuşturucuydu. Geçen yıl Türkiye genelinde uyuşturucuyla mücadele kapsamında en çok çalışma yapan il olduk. Mücadelelerimize devam ediyoruz. Yıllardır barış içerisinde yaşamış huzurun merkezi olan Hatay'ın hiç kimsenin asayişini bozmasına izin vermeyeceğiz''
     Kılıç, kentte bulunan MOBESE kameraların sayısının artırılması konusunda ihale yapıldığını ve Ağustos ayından itibaren mevcut kameralara ek olarak 17 kamera daha ekleneceğini belirtti.
 
 
 
     Antakya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Ahmet Abdullahoğlu da Emniyet Müdürülüğü'nün uyuşturucuyla mücadele noktasındaki çalışmalarını takdirle takip ettiklerini ve bu konuda her zaman kendilerine yardımcı olmaya hazır olduklarını kaydederek, Polis Teşklilatının 166. Kuruluş Yıldönümü kutladı.
     Kılıç, daha sonra Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.