iL GENEL MECLİS TOPLANTISI

 İl Genel Meclisi mayıs ayı olağan toplantısında Mehmet Gülen yeniden başkanlığa seçildi.
iL GENEL MECLİS TOPLANTISI
 İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen İl Genel Meclis toplantısında Mehmet Gülen 53 meclis üyesinin 41'inin oyunu alarak yeniden başkanlığa getirildi.
     Birinci Başkan vekilliğine CHP grubundan 53 oyun 35'ini alan İlmettin Dağ seçildi. AK Parti'den Necdet Kurmuş ikinci başkan vekil seçildi.
  
               
     İl Genel Meclisi Asil Katip üyeliğine AK Parti'den Ahmet Özdemir, CHP'den Mehmet Selim Utlu getirildi, yedek katipliğe ise AK Parti'den Mustafa Yıldız, CHP'den Nurettin Ağca seçildi.
     İl Encümen üyeliklerine, AK Parti'den Murat Genco, Harun Dokgöz, Mehmet Ali Durmaz, CHP'den Yılmaz Öztürk ve Kamil Atay oy çokluğuyla seçildi.
     Toplantıda, Plan ve Bütçe, İmar ve Bayındırlık, Köy Altyapı, Eğitim ve Kültür, Çevre ve Sağlık, İçişleri ve Tarımsal Hizmetler Komisyonları'na üye seçimi de gerçekleştirildi.
 
  
iL GENEL MECLİS TOPLANTISI haberi 04 Mayıs 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  57155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle