İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISI HASSA DA YAPILDI

- İl Genel Meclisi toplantısı Vali Mehmet Celalettin Lekesiz başkanlığında Hassa ilçesinde yapıldı.
İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISI HASSA DA YAPILDI
  Lekesiz, İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen İl Genel Meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, ilin geleceği ile ilgili konularda daha isabetli kararlar alınabilmesi için toplantıyı ilçelerde gerçekleştirdiklerini belirtti.
     Kentin gelişimi ve iyi noktalara gelmesi için çaba gösterdiklerini ifade eden Lekesiz, şunları kaydetti:
     ''Özel İdareler bir çeşit saymanlık yapan birim olmaktan çıkarak, ilin kaderini tespit edici rol almaya başladı. İlçelerimizde istihdam oluşturan, üretim yapan tesisleri de ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerle bir taraftan iş adamlarımıza moral verirken diğer yandan da ilin bütününü daha sağlıklı görmüş oluyoruz. Ayrıca ilçelerimizde toplantılar düzenleyerek, biten ve devam eden projeleri değerlendiriyoruz.
     Amacımız, kentimizin her anlamda iyi bir noktaya gelmesi. Bu amaçla, özelde Hassa ilçemizin, genelde ilimizin eğitimden sağlığa ne tür sorunları varsa bunları görüşüp değerlendiriyoruz.''
     Toplantıya, Hassa Kaymakamı Harun Başıbüyük, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muhittin Şahin, kurum ve kuruluşların müdürleri ile il genel meclisi üyeleri katıldı.