İl İdare Şube Başkanları Toplantısı


İl İdare Şube Başkanları Toplantısı  Vali  Lekesiz’in başkanlığında  Belen ilçemize bağlı Atik Yaylası Varlıbaş tesislerinde yapıldı.
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Savaş Özgürsoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, H. Volkan Köksal, Şahin Bayhan, Fahrettin Göncü ve Kadim Doğan, İl Jandarma Komutan Vekili J. Yarbay Eşref Torun, Belen KaymakamVekili A.İhsan Su, İl Emniyet Müdür Vekili İzettin Emre ile kurum müdürleri katıldı. 

Toplantıda; Vali Yardımcısı Kadim Doğan, ‘İlimizde Doğalgaz Faaliyetleri’, İl Gıda, Tarımve Hayvancılık Müdürü Aydın Tüfekçi ‘Kırsal Kalkınma Tarım ve Strateji Planı Çerçevesinde Kurumların Projeleri’, İl Sağlık Müdürü Sebahattin Yılmaz ‘Talasemi ve Talasemi İle Mücadele’, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü SavaşÖzgürsoy ‘Hatay İlinde Desteklenen Yatırım Başlıkları’, İl Kültür ve Turizm Müdürü Yavuz Açıkbaş ise ‘Hatay İli Turizm Stratejisi ve Eylem Planı’ konulu sunum gerçekleştirdiler. 

Toplantı sonunda bir değerlendirme yapan Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz, ilimizin ve ülkemizin bugün olduğundan çok daha iyi noktalara götürülmesinin esas olduğunu, bu çerçevede tüm kurum ve kuruluşlar olarak ölçülebilir, plan ve program dâhilinde, kurumsal doğrularla, bilimi de işin içine katarak çalışmak gerektiğini ifade ederek, sunumlarından ve halkımıza verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti.