İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI

 Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, kurumlarda devam eden çalışmalar kapsamında il idare şube başkanlarıyla bir araya geldi.
İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI
Lekesiz, Antakya Oteli'nde düzenlenen toplantıda, il müdürlüklerinin sorumluluk alanlarında bulunan, kentin gelişimine yönelik olarak yürütülen çalışmaların titizlikle devam etmesi ve zamanında tamamlanmasını istedi.
     Kentin girişinde görülen görsel kirliliğin önlenmesi ve kırsalda eksik olan numaralama işleminin ekim ayı öncesinde bitirilmesi gerektiğini ifade eden Lekesiz, ayrıca okuma-yazma bilmeyen vatandaşların sayısının net olarak belirlenmesi talimatını verdi.
     Avrupa Birliği (AB) ile ilgili olarak kent genelinde yapılan tüm çalışmalara dair faaliyet raporlarının tamamlanması gerektiğini belirten Lekesiz, gıda denetimlerine ağırlık verilmesini, istihdam garantili meslek kurslarının sayısının artırılmasını ve gençleri spora teşvik edecek çalışmalar yapılmasını istedi.
     Toplantıya, vali yardımcıları ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Vedat Çolak, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile kurum müdürleri katıldı.