İl İdare Şube Başkanları toplantısı Erzin'de yapıldı.

  2011 yılı faaliyetlerinin ve 2012 yılı hedeflerinin değerlendirildiği, sorunların ve taleplerin paylaşılarak çözüm üretilmesinin sağlandığı ilçe toplantıları kapsamında Erzin Belediye Düğün Salonunda toplantı düzenlendi.

İl İdare Şube Başkanları toplantısı Erzin'de yapıldı.
   Vali Lekesiz başkanlığındaki toplantı, Kaymakam İskender Yönden'in açılış konuşması ile başladı.
     Toplantıda İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Başoğlu, İl Emniyet Müdürü Vekili Ali Keskin ile İl İdare Şube Başkanları 2011 yılında ilçede gerçekleştirilen faaliyetleri ve 2012 yılı hedeflerini katılımcılarla paylaştı.
     Vali Lekesiz, yaptığı konuşmada, ''Toplum artık 'beni de dinleyin, siz çok şey bilebilirsiniz ama bu benim bilmediğim anlamına gelmez, yaşanılan sorunların muhatabı benim. Onun için sorunları sizden de iyi bilirim. Birlikte değerlendirelim, paylaşalım' diyor. İşte 3 yıldır yapmaya çalıştığımız toplantıların amacı da vatandaşlarımızı dinlemek, sorunları yerinde görmek ve onlarla birlikte çözüm üretmektir'' dedi.
     Lekesiz, kamu yönetimi kültüründe topluma hesap vermek, katılımcı yönetimi hayata geçirmek, yönetişim denilen kültürü oluşturmak amacıyla geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilçelerde vatandaşlarla bir araya geldiklerini, varsa sorunları ve talepleri dinlediklerini bildirerek, toplantının ilçe için yararlı olması temennisinde bulundu.
     Toplantıda, siyasi partilerin ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar taleplerini iletti.