İl Müftüsü Sinanoğlu HGC üyelerini kabul etti

 İl Müftüsü Mustafa Sinanoğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Ahmet Yetişen ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
İl Müftüsü Sinanoğlu HGC üyelerini kabul etti
 Sinanoğlu, kabulde yaptığı konuşmada, HGC üyelerinin bu ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gazeteciliğin ciddi bir kamu hizmeti olduğunu söyledi.
     Toplumu doğru bilinçlendirme adına gazetecilik mesleğinin önemine vurgu yapan Sinanoğlu, ''Tüm gücümüzle bizde Hatay'a hizmet etmeye topluma hizmet götürmeye çalışıyoruz. Devlete bağlı bir kurum olarak devlete ve millete el birliğiyle hizmet etmeye her zaman devam edeceğiz'' dedi.

     HGC Başkanı Ahmet Yetişen ise, cemiyet olarak kurulduğu günden bu yana tüm kurum ve kuruluşları ziyaret etmeye çalıştıklarını bu kapsamda ''Camiler ve Din Görevlileri Haftası'' nedeniyle müftülüğü de ziyaret etmek istediklerini söyledi.
     Devlet kurumları ve vatandaş arasında bir köprü görevi üstlendiklerini belirten Yetişen, ''Tüm kurum ve kuruluşlarla sıcak ilişkiler kurarak halka doğru bilgiler ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda resmi kurum ve kuruluşlara yaptığımız ziyaretler devam edecek. Cemiyetimiz devamlı sıcak ilişkiler kurarak kent için el birliğiyle hizmet etmeye devam edecek'' diye konuştu.
     Yetişen, Müftü Sinanoğlu'nun Hatay'da farklı bir din adamı portresini çizdiğini her türlü sosyal aktivitelerde yer alarak devamlı halka yakın olmayı başardığını ifade etti.
     Yetişen, günün anısına Sinanoğlu'na HGC'nin anı tabağını hediye etti.