İL SAĞLIK MÜDÜRÜ KERKEZ'DEN VEDA ZİYARETİ

Sağlık sorunları nedeniyle, Hatay İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılan Bayram Kerkez, Vali Mehmet Celalettin Lekesiz'e veda ziyaretinde bulundu.
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ KERKEZ'DEN VEDA ZİYARETİ
 Lekesiz, İl Sağlık Müdürü Kerkez ile 2 yıldır birlikte çalıştığını ifade ederek, Kerkez'in, kendi görev alanı ile ilgili yaptığı koşuşturmanın yanı sıra, işine akıl katması, emeğini devletten, milletten esirgememesi, tüm kurum ve kuruluşlarla arasındaki sağlıklı iletişime ve işbirliğine açıklığı, insanlığı ve beyefendiliği ile en çok takdir ettiği il müdürlerinin başında geldiğini ifade etti.

     İl Sağlık Müdürü Kerkez ise, yaklaşık 9 yıldır görev yaptığı Hatay'da, Vali Lekesiz ile birlikte 2 yıl 2 ay görev yapma şansı yakaladığını ifade ederek, ''Görevimizi yürütürken önemli kararlar verme aşamasında Lekesiz'den büyük destek gördük. Biz, sizden aldığımız destekle ve güçle daha iyi bir çalışma gayreti içerisine girdik'' şeklinde konuştu.
     Kentte yürütülen sağlık hizmetleri konusunda ve özellikle yeni yapılacak olan hastane ile ilgili süreçte Vali Lekesiz'in desteğinin memnuniyet verici olduğunu da vurgulayan Kerkez, Lekesiz'in destekleri olmasaydı, hastanenin yeri, hastaneye ulaşım gibi önemli konularda bu kadar kısa sürede bu kadar mesafe kat edemeyeceğini ifade etti.
     Ziyarette, Vali Lekesiz günün anısına Bayram Kerkez'e ilimize özgü ipek kravat hediye etti.