İlçe Emniyet Müdürü Yıldızkaya Gazeteciler Gününü kutladı.

İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya, ilçede görev yapan gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
İlçe Emniyet Müdürü Yıldızkaya Gazeteciler Gününü kutladı.
   İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yıldızkaya ise yayımladığı mesajında, çağın en dinamik mesleklerinden birinin gazetecilik olduğunu belirtti.
     Yıldızkaya, gazetecilerin, kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koştuğunu vurgulayarak, gazetecilerin, zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde, halkın talep ve beklentilerini fedakarca yansıtıp önemli bir kamu görevini yerine getirdiğini ifade etti.

     Doğru haber verme, objektiflik ve özel hayata saygının, basın çalışanlarının vazgeçilmez düsturları olması gerektiğinin altını çizen Yıldızkaya, mesajında şu ifadelere yer verdi:
     ''Basın mensuplarımızın görevlerini ifa ederken bu değerlere hassasiyet gösterdiklerine gönülden inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, gece-gündüz, yaz-kış demeden, çok zor şartlarda sadece gerçeklerin peşinden koşan ve toplumu aydınlatmak adına her türlü güçlüğe göğüs geren, idarecilere yardımcı, yaşadığı kente sevdalı, bu kentin sorunlarını çözme konusunda kendini sorumlu hisseden, düşüncelerini gazetesinde ve köşesinde dile getiren değerli yerel basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü şahsım ve İskenderun İlçe Emniyet Teşkilatı personeli adına kutluyorum.''