İLİMİZİN PARLAYAN YILDIZI PAYAS

Sanayisi ile, doğal ve kültürel zenginliğiyle İlimizin ve Türkiye’nin parlayan yıldızı PAYAS. İlçe içerisinde bulunan Sokulu Mehmet Paşa külliyesinin Restorasyonu tamamlandıktan sonra, bu tarihi eser Payas belediyesinin düzenlediği birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. “Herkes için yaşanabilir bir kent” hedefiyle yola çıkan Belediye Başkanı Bekir ALTAN, yaptığı tarih ve kültürel çalışmalar yalnız ilimiz ve Payas için değil, tüm yurt içi ve yurt dışına açılan bir kültür kapısı haline getirilmiştir. Payas sokulu külliyesi, İlimizin ve tüm Türkiye’nin okulların çeşitli etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
İLİMİZİN PARLAYAN YILDIZI PAYAS
Külliye; Türkiye çocuk oyunları olimpiyatına, Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık fakültesi öğrencilerine saha çalışmasına, Türkiye gençler satranç turnuvasına,          Girişimci kadın derneklerine, Engelliler haftası etkinliğine, Akdeniz ülkeleri mutfak günlerine ev sahipliği yaptı.
 
 
İLİMİZİN PARLAYAN YILDIZI PAYAS haberi 01 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Payas Belediyesi adına Hatay Payas muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  4210 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle