İLK DERSİMİZ YÜZME

Özel okulların lokomotifi Tufan Koleji yeni eğitim öğretim yılını geçtiğimiz hafta merhaba derken eş zamanlı olarak sosyal ve bedensel faaliyetlerin de startını verdi.
İLK DERSİMİZ YÜZME
Bölgemizin önde gelen eğitim kurumlarından Tufan Kolejinde 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 14 Eylül 2015 Pazartesi günü başlamıştı.Yeni kolej kampüsünde ilk günlerin, ilk derslerin heyecanı yaşanırken bu heyecana Tufan Koleji Yüzme Kulübünün yüzme derslerinin de başlaması yeni bir heyecan ekledi.Tufan Koleji Yüzme Kulübü ilkokul grubunun ilk yüzme derslerinde öğrencilerin mutluluğu, istek ve yetenekleri görülmeye değerdi.Konu ile ilgili görüştüğümüz Tufan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Münevver Merve TUFAN: “Bölgemizde ve Dörtyol’da eğitimde yeni yaklaşımları hayata geçiren Özel Tufan Koleji, yüzme dersleri ile de fark yaratacaktır. Tufan Kolejinde Yüzme Kulübü, Tenis Kulübü, Satranç Kulübü, Voleybol Kulübü, Basketbol Kulübü, Bilim Kulübü, Tiyatro ve Drama Kulübü, Sanat Kulübü gibi kulüplerimiz var. Öğrencilerimiz ilgileri doğrultusunda bu kulüplere üye oluyor. Veli izin tezkeresi şartıyla bu kulüplerimizin etkinliklerine katılıyor. Bazı etkinlikler için -özellikle spor etkinlikleri - doktor raporu isteyebiliyoruz. Sporda, Sanatta, kültürel faaliyetlerde bedensel ve zihinsel olgunluğu kazanan öğrencilerimizin daha başarılı olabileceğine inanıyorum.” dedi.
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
İLK DERSİMİZ YÜZME haberi 21 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1370 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle