IRAK TA TÜRKMEN KATLİAMI

Irak'ın Selahaddin kentine bağlı Tuzhurmatu ilçesinde meydana gelen intihar saldırısında, aralarında Türkmen Cephesi Başkan Yardımcısı Ali Haşim Muhtaroğlu'nun da bulunduğu ölen 13 kişi için  Antakya ve  İskendurunda gıyabi cenaze namazı kılındı.
IRAK TA TÜRKMEN KATLİAMI
Hayatını kaybeden Türkmenler için İskendurun Fatih Cami, Antakya'da da Ulu Cami'de gıyabi cenaze namazı kılındı.Gıyabi cenaze namazının ardından basın açıklaması yapan MHP İskendeurun Başkanı İbrahim Gül, Türkmenlere yapılan saldırıları kınadı.
 
 
İnsanlık dışı katliamı ve zulümleri lanetlediklerini ifade eden Gül, "Bu bölgelerdeki Türkmen kardeşlerimize yapılan bu saldırılara bir son verilmelidir. Bizler her zaman bu kardşleriizin yanındayız. Allah Türk milletini tüm turan ellerindeki Türkmen kardşlerizi korusun"dedi. Düzenlenen cenaze namazına İskendurun Ülkü Ocakları Başkanı Nurettin Aydemir, Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman ve çok sayıda vatandaş katıldı.
IRAK TA TÜRKMEN KATLİAMI haberi 28 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  100700 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle