İş arama sitesi devreye girdi

Ülkemizin kanayan yaralarından biri olan işsizliğe çözüm, iş arayanlara eleman temin etmek maksadıyla kurulan yeni site, internette devreye girdi.
İş arama sitesi devreye girdi
 http://www.isara.gen.tr  Türkiye'de birçok iş arama ve kariyer sitesi mevcut durumda isara.gen.tr tüm bu sitelerdeki ilanları tek çatı altında toplayıp ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunuyor. İster il bazında arama, isterseniz kategori bazlı arama yapabileceğiniz sitede hali hazırda 11.000 + sayfa mevcut.  Listelenen ilanların detayına kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz isara.gen.tr, ilan başvuru aşamasında da sizi ilan hangi sitede yer alıyorsa oraya yönlendiriyor. Kullanıcı dostu mobil uyumlu bir tasarıma sahip olan sitede, akıllı telefon ve tabletler üzerinden de arama yapmak ve ilana ulaşmak mümkün.Hataylı Girişimci ve Web geliştiricisi Ömer F. Doğan tarafından hayata geçirilen proje, özellikleri sayesinde kısa zamanda geniş kitlelere ulaşabilir. Yeni özelliklerinde yakın zamanda sisteme dahil olacak.
İş arama sitesi devreye girdi haberi 28 Kasım 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  31960 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle