İŞÇİ PERSONELİNE İLAVET İKRAMİYESİ‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye(HBB) Başkanı Do&ccedil;. Dr. L&uuml;tf&uuml; Savaş&rsquo;ın, belediye b&uuml;nyesinde &ccedil;alışan iş&ccedil;i personeline &ouml;denmesi y&ouml;n&uuml;nde talimat verdiği ikramiyenin dağıtımı ger&ccedil;ekleştirildi.</strong>
İŞÇİ PERSONELİNE İLAVET İKRAMİYESİ‏
Başkan Savaş’ın belediye personelinin hak ve alacaklarını zamanında ödenmesi konusundaki hassasiyeti çerçevesinde, işçi personeline 2016 yılına ait 13 günlük ilavet ikramiyesi dağıtıldı.HBB’nin 473 işçi personeline toplamda 520 bin TL tutarında her işçinin 1100 TL aldığı ikramiye sonrasında yüzleri gülen işçiler, hak ve alacaklarını zamanında düzenli bir şekilde ödeyen Başkan Savaş’a teşekkür etti. Başkan Savaş, Hatay’a hizmet için özverili bir şekilde çalışan işçi personellerin ikramiyelerini aileleriyle birlikte güle güle harcaması dileğinde bulundu.
 
İŞÇİ PERSONELİNE İLAVET İKRAMİYESİ‏ haberi 04 Şubat 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  730 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle