İŞÇİ VE İŞVEREN DOSTLARI BULUŞTU

İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği (İSSİAD) Başkanı Recep Atakaş ve yönetim kurulu üyeleri Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Metin Önde’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.
İŞÇİ VE İŞVEREN DOSTLARI BULUŞTU
 İşveren dostu ve işçi dostlarının buluştuğu toplantı sohbet ortamında geçti. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Metin Önde, “Her zaman işçi ve işveren arasında köprü vazifesi görmekteyiz. Amacımız ne işvereni zor durumda bırakmak, ne de işçilerimizi sıkıntıya sokmaktır. Bu bağlamda işçi ve işverenlerimizin çıkarları doğrultusunda hareket ediyoruz. Sayın Recep Atakaş bu şehirde istihdama ve yatırıma önemli katkılar sağlayarak, binlerce kişiyi ekmek sahibi yaptı. Bu bakımdan bizler iş ve istihdam sağlayan işverenlerimizin her zaman yanındayız”
 dedi.İSSİAD Başkanı Recep Atakaş ise, “İskenderun sanayisi ve bu yönüyle gerçekten şanslı bir şehir. İşsizlik de yeni yatırımlarla düşüyor. Çelik-Sendikası’ndan memnunuz. Her zaman işçinin hakkını gözeten, işverenle iyi geçinen bir sendika var. Daha önce başarıyla görev yapan Cengiz Gül’le sendikal çalışmalar bölgede etkili oldu. Bundan sonrada Çelik-İş Sendikası’nın yeni yönetiminin işçi ile işveren arasında etkili bir köprü vazifesi göreceğini umut ediyoruz” diye konuştu.