İSDEMİR'DE 40. YIL ETKİNLİĞİ -OYAK YÖNETİM KURULU BAŞKANI TÜRKER:

İSDEMİR'DE 40. YIL ETKİNLİĞİ -OYAK YÖNETİM KURULU BAŞKANI TÜRKER: -''ÜRETİMİYLE FARK YARATAN İSDEMİR, SEKTÖRÜNDE ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEKTİR'
 - 
İSDEMİR'DE 40. YIL ETKİNLİĞİ -OYAK YÖNETİM KURULU BAŞKANI TÜRKER:
Oyak Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Türker, üretimiyle fark yaratan İSDEMİR'in sektörde çok daha iyi yerlere geleceğini söyledi. 
     Türker, İskenderun Demirçelik AŞ'nin (İSDEMİR) kuruluşunun 40. yıl dönümü etkinliği dolayısıyla düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, çalışanının alın teri ve bilgi birikimiyle önemli gelişmeler gerçekleştirildiğini bildirdi. 
     İSDEMİR'in üretimiyle fark yarattığını vurgulayan Türker, ''Tüm İSDEMİR ailesinin bu mutlu ve gururlu gününü kutluyor, bu güzelliğe şahitlik yaptığım için kendimi şanslı kabul ediyorum. İSDEMİR sektörde çok daha iyi yerlere gelecektir'' dedi. 
     İSDEMİR Genel Müdürü İsmail Akçakmak da çalışanları ile var olduklarını belirterek, sağlanan birliktelik ve kenetlenme ile bugünkü noktaya gelindiğini belirtti. 
     Artık dünya demir çelik piyasalarında adından söz ettiren bir kurum olduklarını ifade eden Akçakmak, ''Gururumuz, ve yüz akımız İSDEMİR, bundan sonra koşmaya başlayacaktır'' diye konuştu. 
     Çalışmaların meyvelerini toplamaya başladıklarını belirten Çelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Cengiz Gül ise ''Bizler gece gündüz demeden bu fabrikanın idame etmesi ve geleceğe ışık saçması için çalıştık. Sıkıntılı zamanlarımızda olmadı değil. Ama çelik işçisi tüm zorlukların üstesinden gelmiştir'' şeklinde konuştu. 
     Kutlama programı kapsamında daha sonra halat çekme yarışı ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi, yapılan çalışmalarda başarı elde eden birim temsilcisine plaket verildi