İsdemir’den Türkiye rekoru

<span style="background-color:rgb(252, 252, 252); color:rgb(69, 69, 69); font-family:century gothic,arial; font-size:16px">T&uuml;rkiye&rsquo;nin en b&uuml;y&uuml;k ve tek entegre yassı &ccedil;elik &uuml;reticisi Erdemir Grubu b&uuml;nyesinde hizmet veren İsdemir, b&uuml;y&uuml;k bir başarıya imza attı ve sıvı &ccedil;elik &uuml;retiminde T&uuml;rkiye&rsquo;de bir ilki başararak 5 milyon tonu geride bıraktı. Yakaladığı bu &uuml;retim tonajı ile T&uuml;rkiye rekoru kıran İsdemir, &uuml;lkemiz ekonomisine katkılarını arttırarak s&uuml;rd&uuml;r&uuml;yor.</span>
İsdemir’den Türkiye rekoru
Türkiye’nin en büyük ve tek entegre yassı çelik üreticisi Erdemir Grubu bünyesinde hizmet veren İsdemir, büyük bir başarıya imza atarak sıvı çelik üretiminde 5 milyon tonu geride bıraktı. Erdemir Grubu’nun elde ettiği  bu başarı aynı zamanda bir Türkiye rekoru olarak kaydedildi.Erdemir Grubu’nun 2020 için belirlediği “Dünya klasında şirket olma” vizyonu çerçevesinde çalışmalarını sürdüren İsdemir, 2006 yılında başlattığı modernizasyon ve dönüşüm yatırımları çerçevesinde çalışmalarına ve başarılarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. 45 yıldır ülke sanayisinin lokomotifleri arasında yer alan ve Türkiye'nin uzun ve yassı ürün üreten tek tesisi olan  İsdemir, yarattığı yüksek katma değer ile bölge ve ülke kalkınmasına öncülük etmeye devam ediyor. Ülkemiz çelik sektörünün gelişimi açısından hayati önem taşıyan yassı ürün üretim kapasitesinin artırılmasında önemli bir rol oynayan İsdemir’de ayrıca kütük, kangal, slab, sıcak rulo, levha ve pik demir üretiliyor.Bu başarı ile ülkemiz çelik sektörünün gelişiminde önemli rol üstlenen İsdemir, yakaladığı 5 milyon tonluk sıvı çelik üretiminin haklı gururunu yaşıyor. İsdemir müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en son teknolojileri kullanarak takım ruhu ile üretimini sürdürürken yeni yatırım, maliyet, verimlilik ve zamanla planları ile dinamik bir süreci yönetmeye devam ediyor.
İsdemir’den Türkiye rekoru haberi 18 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1025 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle