İSKENDERUN BASININDAN KAYMAKAM SU YA ZİYARET

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ile Hatay Basın Kulübü Başkan ve yöneticileri Kaymakam Ali İhsan Su'yu ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.
İSKENDERUN BASININDAN KAYMAKAM SU YA ZİYARET
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette, İGC Başkanı Şehmus Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçedeki basın kuruluşları hakkında Kaymakam Su'ya bilgiler aktardı. Aslan, ''İskenderun gibi güzel ve önemli bir kentte güçlü bir basın ordusu var. Türkiye'nin en güzel kentlerinden birinde görev yapan basın mensupları olarak örnek bir dayanışma bütünlüğü içerisinde birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz'' dedi.
     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Su da, ''Basın, bir takım hizmetlerin yerine getirilmesi aşamasında oluşan eksik uygulamaların çözümlenebilmesi açısından bizlere yol göstermektedir. Bu doğrultuda elbirliği ile kentimizin sorunlarını çözüp, eksikliklerini tamamlayarak marka kent olma yolunda ilerleyeceğiz'' dedi.
     Hatay Basın Kulübü Başkanı Adnan Tink de kentteki basın ve medya kuruluşlarının önemine değinerek, İlçe menfaatleri doğrultusunda basın mensupları olarak her türlü koordineli çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.