İSKENDERUN BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA EYLEMİ

İskenderun Belediyesinde işten çıkartılan 75 güvenlik görevlisi, Belediye binası önünde basın mensuplarının karşısına çıktılar. 
İSKENDERUN BELEDİYESİNDE İŞTEN ÇIKARILMA EYLEMİ
İskenderun Belediyesinde işten çıkartılan 75 güvenlik görevlisi, haksız yere işten çıkarıldıklarını iddia ederek Belediye binası önünde basın mensuplarının karşısına çıktılar. Sendikaların da destek verdiği işçilere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül ile MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Eski Belediye Meclis Üyesi Av. Bülent Akbay ve Taşeron İşçiler Derneği 2. Başkanı Av. Orhan Korkut’ta eşlik etti. Bizler kimiz bizler İskenderun İlçesinde emniyet teşkilatının en takın temsilcileri.
 
  
Bizler İskenderun’da bulunan halkımıza ait 70’e yakın tesisi gece, gündüz demeden koruyan, bizler bir lokma aşı, ekmeği evinde bekleyen eşini, çocuklarını geçindirmeye çalışan, bizler belediye yönetimi tarafından ekmeği aşı elinden alınmış 5188 sayılı kanuna bağlı özel güvenlik görevlisiyiz. Belediye Başkanımız Seyfi Dingil seçim öncesi mitinglerde bizleri seçerseniz hiç kimsenin ekmeğiyle oynamayacağını, hiç kimseyi işten çıkarmayacağı sözünü vermişti. Peki, bu çıkartılanlar kim? Bu sizin sözleriniz midir? Ak sözleriniz bu mu?