İSKENDERUN GÖKSEL İLE ÇOŞTU

31. Uluslar arası İskenderun Turizm ve Kültür Festivali’nde sanatçı Göksel sahne aldı.
İSKENDERUN GÖKSEL İLE ÇOŞTU
Uluslararası ve yerel halk oyunları gösterisinin ardından sahne alan sanatçı Göksel, şarkılarını alanı dolduran halk için seslendirdi.Atatürk Anıt Alanı’nda düzenlenen halk konserini, İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek ve eşi Dr.Ümran Civelek, Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Ertuğrul Baltacıoğlu ve binlerce vatandaş dinledi.Halk Konserine, “Hepinize İstanbul’dan sevgiler ve beraberce söyleyeceğimiz güzel şarkılar getirdim” diyerek başlayan sanatçı Göksel, alanı dolduran halkın coşkulu tezahüratına , ‘Ne güzel karşıladınız beni. Konser boyunca bu güzel çığlıklarınızı bol bol duymak istiyorum” sözleriyle karşılık verdi.Coşkulu konserde vatandaşlar, sanatçı Göksel’in seslendirdiği şarkılara eşlik etti.
   
Sanatçı Göksel’e, çiçek ve plaketle teşekkür eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, halkı, “Güzel İskenderun’un güzel insanları hoş geldiniz” sözleriyle selamladı.Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, şöyle konuştu: “Bu güzel geceyi, bu özgürlüğümüzü 5 Temmuz’da bizi işgalden kurtaran Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyuz. Gençler ve kendini genç hissedenler Mustafa Kemal cumhuriyeti siz gençlere emanet etmiştir. Göksel hanım, sevilen şarkıları söyledi. Hepimiz hayatımız boyunca mutluluğu ararız. Mutluluğun temeli sevgidir arkadaşlar. Göksel hanım bir şarkısında ‘Sevilde sevme, sevme yanarsın.’dedi. Sevilmek güzel ama seversen, sevilirsin ancak. Bence yanmayı da göze alalım, sevelim çocuklar. Sevelim, sevilelim. Hepinize sevgiler sunuyorum. İyi eğlenceler diliyorum. Her gününüz güzel olsun.”Konserin sunuculuğunu Arzu Saygın üstlendi. Halk konserinde gösterilerini sergileyen Uluslar arası ve yerel halk oyunları grupları da, vatandaşlardan büyük alkış aldı.

 

İSKENDERUN GÖKSEL İLE ÇOŞTU haberi 09 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  41335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle