İSKENDERUN KAYMAKAMI SU:

İSKENDERUN KAYMAKAMI SU: ''TÜRKİYE CUMHURİYETİ ATATÜRK'ÜN GÖSTERDİĞİ ÇAĞDAŞ UYGARLIK YOLUNDA EMİN ADIMLARLA YILMADAN İLERLEMEYE DEVAM EDECEK''
İSKENDERUN KAYMAKAMI SU:
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Türkiye Cumhuriyeti'nin Atatürk'ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda emin adımlarla yılmadan ilerlemeye devam edeceğini belirtti.
     Su, Cumhuriyet'in 87. yıldönümü nedeniyle yaptığı yazılı açıklamada, Büyük Önder Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetin demokratik, laik sosyal bir hukuk devleti olarak kendini geliştirip, hedefini çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmak ve onu aşmak olarak ortaya koyduğunu ifade etti.
     Türkiye Cumhuriyeti'nin Atatürk'ün gösterdiği çağdaş uygarlık yolunda emin adımlarla yılmadan ilerlemeye devam edeceğini belirten Su, şunları kaydetti:
     ''Bu ilke ve düşüncülerin doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti'nin 87'nci kuruluş yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları ile kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı'nı içten dileklerimle kutluyorum.'' 
İSKENDERUN KAYMAKAMI SU: haberi 27 Ekim 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  118395 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle