İSKENDERUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI’NIN TEMELİ ATILDI

<p><strong><span style="font-size:10pt">Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi&rsquo;nin en y&uuml;ksek maliyete ve en geniş kapsama sahip olan projesi olan İskenderun K&ouml;pr&uuml;l&uuml; Kavşağı&rsquo;nın temeli &nbsp;atıldı.</span></strong></p>
İSKENDERUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI’NIN TEMELİ ATILDI

Temel atma törenine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven  CHP Hatay milletvekilleri ve milletvekili adayları ve İskenderun halkı katıldı. Temel atma töreni şölen havasında gerçekleşti.Törende konuşma yapan Kılıçdaroğlu Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin kapasitesinin de üzerinde çalışmalar yürüttüğünü ifade ederek, ” CHP’nin iktidarıyla köylü kazanacak, esnaf kazanacak, tüccar kazanacak, sanayici kazanacak, emekli kazanacak, sadece ve sadece hortumcular kaybedecek. Ülkeye huzurun gelmesi için, yoksulluğun olmaması için çaba harcıyorum. CHP iktidarında çocuklarımız tam gün okula gidecekler. Yemeklerini ücretsiz olarak öğretmenleriyle birlikte okulda yiyecekler. Öğretmeni toplumun önderi yapacağız. Hatay Büyükşehir Belediyesi bir büyükşehir belediyesinden beklenen hizmet kapasitesinin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Altyapı ve su sorunlarını çözebilmek için elinden geleni yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız büyün bunları yapak için Ankara’dan para istemiyor. Kendi kaynaklarını yerli yerinde kullanıyor. Çünkü onun da diğer CHP’ liler gibi temel bir kuralı var biz haram yemeyiz” açıklamasında bulundu.Temel atma töreninde söz alan Başkan Savaş,”Bugün İskenderun için büyük bir adım atıyoruz 27 milyon 400 bin tl’lik 3 katlı bir kavşak yapımı başlatıyoruz. Yeni kavşağın 7 girişi olacak. Ocak ayında da İskenderun Pac Meydanı’nın yapımına da başlayacağız. Ve iki tane de sürpriz projemiz var 3 ay önce burada bunu anlattığıma bazı gazeteciler projeyi gerçekleştireceğimize inanmışlardı. Şimdi kavşağın temelini atmak için buradayız ve en yakın zamanda tamamlayacağız. İskenderun halkına hayırlı uğurlu olsun” açıklamasında bulundu.

İSKENDERUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI’NIN TEMELİ ATILDI haberi 21 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1985 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle