İSKENDERUN’DA 77.YIL KURTULUŞ COŞKUSU

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:opensans; font-size:13px">T&uuml;rk ordusunun Hatay topraklarına İskenderun&#39;dan girişinin 77. yıld&ouml;n&uuml;m&uuml; Atat&uuml;rk Anıt Alanında yapılan t&ouml;renle coşku ile kutlandı.</span>
İSKENDERUN’DA 77.YIL KURTULUŞ COŞKUSU

Kurtuluş Bayramı dolayısıyla  İskenderun Kaymakamı H.Hasan Özyiğit, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Kadir Yıldız ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil anıt alanına çelenk bıraktı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şanlı Türk ordusunun İskenderun’a girişinin 77. yıldönümünü gururla, coşkuyla ve geleceğe olan güvenle kutladıklarını belirtti. İskenderun Kurtuluş Bayramı etkinlikleri kapsamında TCG Karataş Gemisi de halkın ziyaretine açıldı. İskenderun Deniz Üs Komutanlığı Askeri Limanında bulunan TCG Karataş Gemisi saat:10.00-16.00 saatleri arasında vatandaşların yoğun ilgisi ile ziyaret edildi. İskenderun’un Kurtuluş Bayramı çerçevesinde düzenlenen Halk konserlerine yoğun katılım oldu. Atatürk Anıt Alanında ünlü ayna grubu binlerce vatandaşın katılımı ile sahne aldı.5 Temmuz Kültür ve Turizm festivali için şehre gelen ünlü sanatçı Mustafa Ceceli konserinde gençler gönüllerince eğlenerek güzel bir festival ortamında vakit geçirdiler. 

İSKENDERUN’DA 77.YIL KURTULUŞ COŞKUSU haberi 06 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  2170 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle