İSKENDERUN'DA AK PARTİ'YE KATILIM

İskenderun'a bağlı Bekbele Belde Belediyesi MHP Meclis üyesi Hüseyin Kıyılı ile SP Meclis üyesi Levent Kartal düzenlenen törenle AK Parti'ye katıldı.
İSKENDERUN'DA AK PARTİ'YE KATILIM
  Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin, AK Parti Belde Teşkilatı önünde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, AK Partinin katılımlarla daha da güçlendiğini söyledi.
     Ergin, toplumun her kesiminden AK Parti'ye büyük bir ilginin olduğunu belirterek, ''Türkiye'nin önünde çok önemli bir üç gün daha var. Bizler son güne kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye 12 Haziran'da sandık başına gidiyor ve AK Parti hükümetinin yakaladığı istikrarın devamı noktasında bu Seçimler çok önemli. Hatay halkımız da bu seçimlerden alnının akıyla çıkacaktır'' dedi.
 
 
     Bekbele Belediye Başkanı Bestami Bilgili ise AK Parti iktidarı döneminde beldelerine önemli hizmetlerin geldiğini belirterek, ''12 Haziran'da seçimlerde halkımız yine istikrar ve güven için sandık başına gidecek. Belediyemizde görev yapan MHP'li ve Saadet Partili meclis üyelerimize teşekkür ediyorum'' dedi.
     Yapılan konuşmaların ardından Ergin, AK Parti'ye geçen meclis üyelerine teşekkür ederek AK Parti rozeti taktı.