İSKENDERUN'DA İFTAR YEMEĞİ PROGRAMLARI

İskenderun'da, Tosyalı Holding ve İskenderun 1967 Spor Kulübü, iftar yemeği verdi.
İSKENDERUN'DA İFTAR YEMEĞİ PROGRAMLARI
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, İskenderun Yelken Kulübünde Ramazan dolayısıyla ile düzenlenen iftar yemeğinde, bölgedeki hayırseverlerin özellikle yardıma muhtaç vatandaşlara yardım konusunda adeta yarış halinde olduğunu belirterek, ''Ülkemizin genel sosyo-ekonomik göstergelerine baktığımızda, yaşadığımız bölge olarak hamdolsun ki gelişmişlik rakamları açısından üst sıralarda yer alıyoruz'' dedi.
 
 
     Bu tablonun oluşumunda bölgedeki sanayileşme ve ticari faaliyetlerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinin de katkısının yadsınamayacağını ifade eden Tosyalı, ''Memnuniyetle görüyoruz ki, Kaymakamlıklarımız, Belediyelerimiz, parti teşkilatlarımız, derneklerimiz, sanayicilerimiz, işadamlarımız, esnaf arkadaşlarımız, hemen her kesim kendi gücü yettiğince adeta kapı kapı dolaşarak sosyal yardımlaşmanın, yardımseverliğin en güzel örneklerini sergiliyorlar. Bizde Tosyalı Holding olarak, bütün bu faaliyetlere olabildiğince katkı sağlıyoruz'' diye konuştu.
 
 
     Düzenlenen iftar yemeğine Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Salih Güder, Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit, Belen Kaymakamı Mehmet Öz, Erzin Kaymakamı İskender Yönden, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ercan, İlçe Müftüsü Hamdi Kavillioğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
 
    
     Spor Toto 3. Lig takımlarından İskenderun 1967 Spor kulübü yönetim kurulu üyeleri de futbol takımına iftar yemeği verdi.
     Kulüp Başkanı Sedat Uysal, takımın Bolu Kartalkaya'da 15 günlük kamp yapacağını belirterek, futbolculara başarılar diledi.
     Yemeğe katılan İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek de kulübe her zaman destek vereceğini, İskenderun'da spor anlayışının değişeceğini ve amatör ruhu yeniden canlandıracaklarını söyledi.
     Futbol takımı ve yöneticilerde Civelek'e kendilerine verilen destekten dolayı teşekkür ettiler.